Twój koszyk jest pusty

Posiadasz już swoje konto? Zaloguj się   |   Jesteś pierwszy raz w naszym sklepie? Zarejestruj się

Informacje o firmie

Regulamin sklepu

Opinie o sklepie

Kontakt

Informacje o sklepie

Specjalizujemy się w wyrobie oraz sprzedaży biżuterii złotej i srebrnej. Wykonujemy również specjalistyczne i profesjonalne naprawy biżuterii, ze szczególnym uwzględnieniem biżuterii z kamieniami szlachetnymi.

Nasza oferta jest bardzo bogata i cieszy się dużą popularnością. Atutem firmy jest nie tylko terminowość i solidna jakość wykonania, ale także ciekawe, niebanalne wzory biżuterii, którą posiadamy w naszej ofercie.

Staramy się sprostać Państwa wymaganiom, oferując w sprzedaży wyroby własnego wykonania jak również wyroby innych renomowanych producentów. Nasza oferta obejmuje biżuterię odpowiadającą najnowszym trendom oraz aktualnej modzie. Odwiedzając nasz sklep mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi.

Zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt.

Potrzebujesz szybko drobnego upominku w postaci wykwintnej broszki, czy też oryginalnego pierścionka, masz chrzciny, komunię lub inną bardzo ważną uroczystość - koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz z naszymi aukcjami, na serwisie aukcyjnym. Zapraszamy!!!
Witamy na JubilerSzczepanski.pl
Zdjęcie jest właśnością firmy Złotnictwo Krystian Szczepański